O nas

Jesteśmy grupą osób z doświadczeniem w projektowaniu graficznym zarówno 2d, 3d jak i w poligrafii oraz animacji na potrzeby internetu. Wspólną cechą nas wszystkich jest miłość do nowych technologi oraz pasja tworzenia. Każdy z nas ma szerokie pojęcie o możliwościach technologicznych i wiedzę z ulubionego zakresu - razem tworzymy 100% dzieki czemu z każdego projektu możemy wycisnąć maksymalnie dużo. Chętnie nawiążamy z Tobą współpracę.

Realizujemy kompleksowo

Jeśli chcesz wykonać projekt, proponujemy Ci nasze usługi kompleksowe od A do Z. Od zdjęcia po stronę internetową lub druk katalogu. Usługi łączone pozwalają zaoszczędzić na kosztach. Zlecenia większe realizujemy wg atrakcyjnej ceny usługi kompleksowej.

Kompletowanie materiałów do strony internetowej

Firmy prowadzące sprzedaż tradycyjną nie zawsze dysponują zdjęciami swoich produktów, ponieważ Klient odwiedzając sklep może produkt obejrzeć i dotknąć.
W sprzedaży internetowej bardzo istotną sprawą jest umiejętne przedstawienie produktu tak aby zachęcał do zakupu. Proponujemy przygotowanie profesjonalnych zdjęć na potrzeby katalogu lub strony internetowej.

Projekt Logo

Logo to znak firmy lub produktu, usługi który jest naszą wizytówką dzięki której Klient napewno nas rozpozna spośród konkurencji. W obecnych czasach jest nieodzownym elmentem sprzedaży, dobrze zaprojektowane logo wkreuje wizerunek produktu - w połączeniu z dobrze wykonaną usługą lub produktem stanowi wartość dlatego logo powinno być łatwo zapamiętywalne.

Etapy realizacji projektu.

ETAP I

Pierwszym etapem wspópracy zawsze jest wysłuchanie potrzeb Klienta oraz odpowiedne przemyślenie potrzeb projektu. Na podstawie wstępnej analizy można już dużo zaplanować zanim projekt zostanie wykonany. Na tym etapie dokonujemy wyboru technik zarówno technologicznych jak i graficznych. Technologie w zalezności od rodzaju dają inne możliwości, my doradzamy Klientom wybór tej najbardziej optymalnej, nauczeni doświadczeniem wiemy że nie zawsze to co ładne jest praktyczne i wygodne - my realizując projekt staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom Klienta.

ETAP II

Zawsze na początku wykonujemy projekt wstępny. Po konsultacji z Klientem nanosimy poprawki lub przedstawiamy projekt w innej wersji. Najważniejsze jest zadowolenie Klienta umożłiwiająca akceptację tak aby rozpocząć wdrażanie i przygotowanie końcowej i funkcjonlnej  wersji ostatecznej. W przypadku projektu graficznego jest to finalny projekt spełniający warunki zastosowania w poligrafii w przypadku projektu na potrzeby internetu optymalizacja plików graficznych pod względem jakości i wilkości pliku, jeśli jest to strona internetowa także optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek.

Etap III

Zakończony projekt powinien przynieść zadowolenie zarówno Klientowi jak wykonawcy, takie podejście do wykonanej pracy to nasz cel podstwowy. Nasze projektyrealizowane są dla Klienta dlatego wsuchujemy się w jego oczekiwania. Realizując projekt nigdy nie bazujemy na szablonowych rozwiązaniach - każdy nasz projekt jest indywidualny i niepowtarzalny dzięki temu Klient otrzymuje produkt szyty na miarę  oczekiwań.